Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még olyan igényes gothic...

Van még olyan igényes gothic rock együttes, mint például a Within Temptation?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

A Within Temptation se nem goth se nem túl igényes.


Igényes goth zenekar pl. a Sisters of Mercy, a The damned, a The Cure, a Bauhaus, a Fields of the Nephilim vagy a Siouxsie and the Banshees.


A Within Temptation szimfónikus METÁL. Attól hogy feketében vannak még nem goth zene. A metál az metál, oké, lehet gótikus metál, de akkor sem gothc rock. Semmi köze hozzá.

A goth a punkból alakult ki a 80as évek elején, a metálnak ehhez semmi köze.

2012. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! :) Mindenkinek más az igényes. :) Nekem például ez a stílus nagyon bejön. Egy csomó videóhoz youtubeon azt írták, hogy gótikus rock, így azt hittem, ez az.

De már annyi féle zenei műfaj van, főleg ezek között hogy szerintem nem túl könnyű felismerni annak aki nem jártas benne! :) Mindenesetre köszi, majd belehallgatok az együttesek zenéibe! :)

2012. jún. 4. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Evanescence
2012. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
evanescence, a xandria is hasonló.. illetve nem gothic hanem szimfónikus/szimfo.power a nightwish.. nekem ők a kedvvenceim.:)
2012. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lacuna coil
2012. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nosferatu

Zeraphine

Christian Death

The Cult

Nick Cave & the Bad Seeds

Clan of Xymox

Corvus Corax

Corpus Delicti

Switchblade Symphony

2012. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mandragora Scream
2013. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wolf8911 válasza:
Gótikus metál-zenét is játszik még a magyar Nevergreen is. De ők doomot is. Szóval egyedi a stílusuk, talán az egyik legigényesebb.
2017. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!