Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Harry Styles és Louis Tomlinso...

Harry Styles és Louis Tomlinson a One Directionból tényleg melegek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 18:06
 1/8 anonim válasza:
46%
NEM!!! Vagy legalábbis remélem... :/ Néha egy kicsit félreérthetőek :/ De mivel mindkettőnek van barátnője( ha jól tudom), ezért szerintem nem melegek. :D
2012. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 annnuskaa válasza:
36%
Nem azok!!!!!!! Harrynek nincs barátnője csak Louisnak
2012. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Dehogyis, ki mondta ezt a hülyeséget?
2012. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem, dehogy is. Ők tudják, hogy sokan azt gondolják, hogy melegek, ezért az egészből viccetcsinálnak!:)
2012. júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

És ha melegek,akkor is az ő dolguk...az igazi rajongóik nem fogják őket akkor se cserben hagyni.egyébként Louisnak van barátnője:Eleanor Calder

[link]

és Harry is bevallotta,hogy az idősebb nőkre bukik.volt már neki jó pár 30-as éveiben járó barátnője....szóval nem hinném,hogy melegek,de mint már mondtam,ha azok is volnának,nem igazán tartozna ránk,ez az ő magánéletük.

2012. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

dehogy ember!

csak hujulnek mert jo baratok

amerikaba nem ugy van mindt itt

ott nem ciki ha a 2 fiu barat megoleli egymast vagy ilyesmi


mikor harryt a csajokrol kerdezik mindig azt mondja h:"Meg nem talaltam meg az igazit de amig keresem addig itt van lekem Louis1"

2012. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Miaf@sz???Ezt az épületes baromságot meg kitől hallottad???Naná hogy nem!Ha így lenne... nos abba inkább nem gondolok bele.
2012. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy,csak jó barátok és ezzel hülyülnek,de aki ezt elhiszi az...Amúgy meg,Louis-nak van barátnője szóval.:)
2012. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!