Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt ajánlanátok...

Mpeti1996 kérdése:

Melyik gitárt ajánlanátok jobban? Esetleg másik jó ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés

www.hangszerdiszkont.hu/hu/shop?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=6617&category_id=1

www.hangszerdiszkont.hu/hu/shop?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2526&category_id=1


Főleg metálra kellene



2012. jún. 4. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, 100 alatt nem érdemes elektromos gitárt venni, valamint a hangzása nagyban függ az erősítőtől is. Ha el tudsz menni ide: [link] akkor az eladók sokat segítenek, én is ott vettem a sajátom, az eladók nagyon vágják ezeket a dolgokat.
2012. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a "százezer alatt nem érdemes venni" erős túlzás.


Mondhatnánk ezen az alapon, hogy félmillió alatt nem érdemes, mert a félmilliós jobb minőségű és jobban szól, mint egy százezres.


Metálhoz én inkább a Dean-t választanám a kettő közül, de ezt csak az olvasott paramaéterek alapján mondom, annak nagy kimenőjelű humbucker hangszedői vannak, alighanem jobb ilyen célra, mint a Squier.

2012. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dean, metálra jobban kellenek a mélyebb teltebb tónusok, amiket azok a hangszedők inkább képviselnek mint a fenderbeli
2012. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És minőségében melyik jobb? (anyaghasználat, összeszerelés, stb.

)

2012. jún. 5. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még egyiket se láttam élőben, de könnyen lehet, hogy ugyanazon a gyártósoron készültek. :)
2012. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!