Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Katy Perry - Last Friday...

Katy Perry - Last Friday Night zenér keresek olyan videót amiben csak maga a zene van, semmi más?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

A csak zenét tartalmazó verzió neve: instrumental.

A csak szöveget tartalmazó verzió neve: acapella vagy 'a capella'


Ha így értetted, csak a megfelelő verzióra kell rákeresni.

2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 8. 21:36
 3/8 A kérdező kommentje:
bár az volt a lényege a kérdésemnek, olyan videót keresek a fenti számra, amiben nincsenek átvágások, beszélgetések, csak maga a tömör zene, persze attól videó lehet csak ne zavarják meg a zenét ! :)
2012. jún. 8. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben a radio edit lehet a megfelelő találat, mivel a rádióknak minden felesleges dolgot kiszednek, hogy csak 2-3, esetleg 4 perces legyen egy zene, ne legyenek üres (zene nélküli) részek és feleslegesen hosszú intro-outro. Míg a tévés vagy netes adásokban lehet hosszabb is.
2012. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

21:40 - nek!

Te nagy okos, ő olyat keres amibe nincs ének. A radio edit-ben mindben van ének.

Jól írta az egyik válaszoló "Instrumental" verzió a helyes.

Ilyeneket én is keresnék, de ritka. Ha nem tették rá az előadó kislemezére, akkor nem lehet megszerezni. Csak az elöadó tulajdonában van.

2012. jún. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

@3:3


http://www.youtube.com/watch?v=KlyXNRrsk4A


Ha megnézed a videót, akkor az 8 perces. A első 50 másodperc intro, 4:50 és 6:04 között megint csak beszélgetés van, és onnantól kezdve outro, és néhány szöveges rész.

A kérdező pedig azt mondta, hogy olyan verziót keres ami nincs megszakítva beszélgetésekkel és csak a zene megy (meg nyilván a szöveg benne).


Ez pedig a radio edit lehet, ahol csak 4 perces szám megy.

Miután nem mondta a kérdező, hogy neki csak az instrumental kell

(sőt, jelezte hogy nem konkrétan az kell neki), és a radio edit lehetőségét nem cáfolta, megkockáztatom hogy jót mondtam). Akkor viszont neked nem kellene beleokoskodni a kérdésbe (rosszul), és olyanba belekötni aki csak segít.

2012. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy gondolta a kérdező. "Maga a tömör zene" semmi más, azt ének nélkülinek lehet gondolni.

A Videós változatból csak az az egy van ami 8 perces. A többi rövid változathoz nincs klip, és valamivel gyorsabb is.


Itt van a rövid változat mp3-ban: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igaziból hülyeség volt a kérdés... be írod a szám címét és előadót, máris a 2. találat: http://www.youtube.com/watch?v=VqmW1d87AlU Na ezt kerestem :D Csak voltam olyan buta h nem néztem körül... :) De azért köszönöm a kommenteket :D igen, olyan videót keresek ami nincs megszakítva :)
2012. jún. 9. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!