Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Völkerball-on a Stein um...

Völkerball-on a Stein um Stein refrénje playback?

Figyelt kérdés
Vagy én hallok rosszul

2012. jún. 9. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem
2012. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nézzél más live videókat abba hallatszik kicsit hogy nem playback .

Egyébként én a rock am ringes Ich tu dir weh-el voltam így de az se :D

2012. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, és az ich tu dir weh refrénje is az. Lehet néha hallani a playback és az énekes hangjának eltérését.
2012. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Csak azért mert tegnap is hallgattam a Stein um Stein-t a Völkerball albumról és mikor jön a refrén az teljesen olyan mint a Reise, Reise-n lévő stúdiófelvételen

és eltérés is van

Mondjuk a Stein um Stein csak a Völkerball Limited-re került fel a sima CD-re nem

2012. jún. 10. 15:55
 5/20 anonim ***** válasza:

Ja playback, és a ramm egyre többet használ playbacket szal nálam kuka már ezaz együttes.

Szerintem röhejes egy ilyen nívós együttestől a playback, az még oké, hogy Győzike meg Balázs Pali playbackről nyomja, de ilyen együttes...

Kár értük

2012. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ja playback, és a ramm egyre többet használ playbacket szal nálam kuka már ezaz együttes.

Szerintem r

2012. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Véletlenül kétszer írtál vagy mi

Amúgy én eddig csak a Stein um Stein REFRÉNJÉNÉL vettem észre hogy playback (nem az egész szám) és más számnál nem tűnt playback

amúgy szerintem az Ich tu dir weh-nek se playback a refrénje

2012. jún. 21. 18:02
 8/20 anonim ***** válasza:
Ott szerintem se
2012. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Rengeteg playbacket használnak mostanság:

Waidmann's heil refrénje, Ich tu dir weh refrénje, anno a bückstabü refrénje, rammlied alatt egy rész (Ein week ein ziel...), mann gegen mann, ich will alatt olykor az ich will playbackről nyomták (lol) most kábé ennyi jut eszembe, pofáááááááátlan

2012. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hol élsz dehogy használnak süket vagy?
2012. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!