Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik lehet ez a szám?...

Melyik lehet ez a szám? /orosz dumás régi roxis mix/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Keresek egy számot, de semmi normális infót nem tudok róla és már végignéztem az elérhető összes roxis toplistát... :S így hát megkockáztatva egy fuckyeah-s szereplést, ezek az infók állnak rendelkezésre:

-jó pár éve hallottam a roxi rádión, tehát egy mix-ről van szó

-az eleje tuctuc, közben pedig van egy írtó jó tetrisz zenére emlékeztető rés -NEM A TETRIS REMIX! Ez egy másik.

-az elején és a végén oroszul dumál egy pasi /talán ez a leghasznosabb infó/

-ének nincs benne, csak ez az orosz duma /ezért sem tudtam sehogy rákeresni dalszöveg alapján sem :P/

-az a nagyon kellemes zenei rész benne mindenféle tuctuc nélkül szól, kellemes búgó hangok egymásután /jesszusom, ha ezek után valaki kitalálja mi ez, fúú.. nem is tudom... :) /

Talán az ötöst előbb el lehet találni a lottón... no akkor hajrá, várom a tippeket! /nem a lottóra, hanem a zenére...;) /

Előre is köszönöm! =)



2012. jún. 9. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

http://www.youtube.com/watch?v=ipE9QFiWhzQ



Valamiért ez ugrott be...:-)

2012. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Zilkutya!! Azt a mindenit!!!! Te egy zseni vagy!!!! :D :D :D Az első szám az!!!! Fúúúú!!! :)))

Király vagy! Köszönöm!!! :D

JUHUHÚŐÚÚÚÚÚÚÚ!!!! :D

Nagyon hálás vagyok!!! :D IMÁDOM EZT A SZÁMOT!!! :)))

10000000x KÖSZÖNÖM!!! :D

2012. jún. 10. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:

hm:$

Jó látni,hogy ekkora örömet szereztem!:-)

Nagyon szívesen!

2012. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!