Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennek lesz valaha jövője vagy...

Ennek lesz valaha jövője vagy keressek más dobost?

Figyelt kérdés

a dobos srác akit kb 3 hónapja ismertem meg- párszor próbáltunk - elég furán viselkedik néha


eddig egy normális próbánk volt a másik kettőn csak ketten voltunk és csak baromkodás volt mivel nem volt énekesünk..

mindig megbeszéljük hogy mikor legyen a következő próba, mert a dobos srác dumál az énekessel hogy neki mikor jó és mondjuk hogy majd fészbukon akkor egyeztetjük a dolgokat.. szerdán is így volt hogy megbeszéltük hogy az énekessel dumál és majd ír fészbukon erre semmit sem írt pedig már 3 nap eltelt csütörtök óta..


ezt én nem értem:\ már sokadszorra játsza ezt el. olyan is volt hogy megbeszéljük hogy hétfőn próba erre hétfőn mikor irok neki semmit sem reagál másnap meg mikor ráírok mondja hogy hétfőn szülinapja volt és nagy volt a gubanc el volt foglalva...mondom akk minek mondja hogy hétfőn próba ha előre tudja hogy hétfőn születésnap , erre ő.."húú nemértem majd megbeszéljük"..kb tök hülyének néz


egy valami nem hagyja elküldetni velem. az hogy ő szerezte a próbatermet(nála próbálunk)

mit csinálnátok a helyemben? mert én már idegileg nagyon ki vagyok


bocs hogy ilyen hosszú

18f



2012. jún. 10. 16:20
 1/6 rajcziz ***** válasza:
Mit akarsz csinálni? Ha komolyabban gondolod a zenélést, mint ő, akkor küldd el.
2012. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a p*csába. egyértelműen új dobos kell!
2012. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

annyira szr ez így mivel nagyon szeretném ezt. és ha megin egyedül nekiállok keresgélni az megincsak beletellik pár hónapba és akkor ugrott a várva várt "izgis zenekaros" nyár..


de szerintem ennek ez lesz a vége:\

2012. jún. 14. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnálom:/ de ha más nincs még próbálkozhatsz vele is, hátha mégiscsak összejön, bár kicsi rá az esély:S
2012. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül több mint 10 év után mi történt?
2023. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gitározok egyedül most, tavaly volt próbálkozás egy másik dobossal, de nem egyszerű még mindig alakul az ízlésem, most egyedül csinálgatom a zenélést
2023. márc. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!