Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Disco, Club, Dance zenét...

Disco, Club, Dance zenét kedvelőek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos az a helyzet, hogy már egy jó ideje foglalkoztat a zenekeverés (djskedés), rádiózás; és mostanában egyre többször próbálkozom itthon a gépen mixelgetni. Az utóbbi időben szerintem elég jól sikerülnek a zenék és a véleményetekre lennék kíváncsi, szerintetek megéri több időt beleölni mint hobbiba, esetleg továbblépni? Jelenleg keverő meg egyéb extra nélkül tolom.


Itt a legutóbbi próbálkozásom:

[link]



2012. jún. 11. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hát.. szerintem.. ez.. NAGYONJÓ!!!!!! Folytasd nyugodtan, megéri. :) Haha.. ezt letöltöm.. mennyiretetszik..:D

15/L

2012. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végén az Álmok szigetén :D Az Infinity 2012-től jobbat vártam,mivel az az egyik kedvencem,amikor kezdődött reménykedtem hogy Axwell remix,de nem :( De amúgy a mix elég jó.
2012. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Áhh... húzzál bele de ezerrel!! Nagyon király!!!! Az Infinity rész a legjobb... :/ de jó az egész... :D :D
2012. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!