Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét kell hallgatni a...

Milyen zenét kell hallgatni a kocsiban, hogy kemény legyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Magyar nótát, esetleg lakodalmast.
2009. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
LAgzi Lajcsit:D:D:D:D
2009. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Rammsteint. :)
2009. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak az én perverz fejemben fordult meg, hogy a kérdező másra gondolt? :D Ok, nyílván másik kategóriába írta volna.

Szal a Rammstein tényleg jó, mellé egy Slipknot, Deathstars, Sonic Syndicate és még sok egyéb, csak arra vigyázz, hogy attól még felpörögsz ezekre a zenékre nem kell, hogy ez tükröződjön a vezetési stílusodon, kimondottan legyél ilyenkor óvatos :)

2009. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Thurston ***** válasza:

Én ha keménynek akarom magam érezni, mindig Textures-t hallgatok. =D


http://www.youtube.com/watch?v=sB1x3GvYRe4


(Ez legalább zeneileg is igényes, bár ez nem tartozik szorosan ide.)

2009. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
uristen. énis először másra gondoltam, de szerintem nem attól leszel "kemény" hogy milyen zenét hallgatsz. azt hallgasd amit szeretsz. nekem nem jönne be ha egy pasi elmenne előttem ilyen zenét hallgatva, nem lesz tőle kemény.
2009. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen zenétől nem leszel kemény -.-

Hallgathatsz például "bumbumtüctüc" zenéket mint sokan mások, de én a fejemet fognám hogy mekkora lúzer vagy.

Hallgathatsz valami jó kis metalt, akkor meg a normál emberek fognák a fejüket hogy mekkora lúzer vagy.

2009. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
vmi régi rockot.
2009. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Cadillac boogie-t :D
2009. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Öcsééém... A zenéd kb. olyan mint a f@$z0d, cdsak rád és a beavatott emberekre tartozik. Az zenézől te nem leszel kemény... Én is hallgatok néha slipknotot és ilyesmit, ha olyan a hangulatom de attól még nem leszek tőle keményebb, és ha télleg ezzel akarod magadra felhívni a figyelmet akkor aztán nagy lúzer vagy! A ene a személyiségedett kell tükrözze, és hiába hallgatsz ilyen zenét, ha nem vagy kemény, akkor még irritálhat is. NE FELEDD AZ VAGY AMIT HALLGATSZ!!!!
2010. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!