Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nézik le, ha ázsiai...

Miért nézik le, ha ázsiai zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

sziasztok! szinte csak, sőt mindig koreai popot és japán pop zenét hallgatok. Bárkinek, pl fiúknál ismerkedéseknél v bárkinek mondom, furcsán néznek rám, forgatják a szemüket. Miért van ez ennyire elítélve?

17L


2012. jún. 14. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én is ezeket hallgatom. Én nem nagyon szoktam emlegetni, főleg, hogy nagyon tetszenek. Mindenki mondja, hogy úristen... És most is azt hallgatokxD

15/L

2012. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
inkább kpopot:D igen énisxd te most mit?
2012. jún. 14. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
te?:D
2012. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amikor írtam neked, akkor a pinket (koreait) hallgattam:)
2012. jún. 14. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
koreaiban legjobban a suju-t szeretem:D
2012. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért mert ez nem megszokott, egyébként nem véletlenül jó dolgok ezek, a keleti nyelvek többségében pl. japánban nincs mássalhangzótorlódás, ezért a szótagszám és a szöveg nagyon szépe klappol mindenhol. Manapság azért ez elterjedtebb dolog, én általános iskolás koromban kezdtem ilyesmiket halgatni meg animéket nézni, akkoriban énis nagyon titkoltam, mivel falun nevelkedtem rengeteg korlátolt ember között :D Később ahogy továbbtanultam már kb mindenkit rávettem az ilyenek hallgatására, én ugyan főként jrockot jpopot allgatok de ugye attól ez témábavág :D Am azért mert az embereknek furcsa és nem elfgadató a másság, ez olyan mint amikor az ovisok csúfolnak valakit mert szemüveges. Ha szembejön az utcán egy albino, vagy heterokrómiás ember te is először meglepődsz. De manapság már ez nem annyira vészes, viseld büszkén, hogy ilyen multikultúrális vagy :D


18F

2012. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok:)köszi a válaszokat^^
2012. jún. 15. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na,látom már nem túl aktuális a kérdés,de azért válaszolok :)


Tudod miért?Mert az emberek(főleg a fiatalabb korosztály)tanulatlanok.Tehát rögtön az jut eszükbe az ilyenekről,hogy "ferdeszemű",meg amúgy sem tudják megkülönböztetni őket,nekik mindegy,hogy Japán vagy Kína.Egyszerűen csak butaságból fakadnak ezek a dolgok és tanulatlanságból,nem másból.

2012. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!