Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan lehet 320 kbps minőségű...

Honnan lehet 320 kbps minőségű zeneszámokat (nem album) letölteni?

Figyelt kérdés
Ncore-ról szoktam mindent tölteni de ott legtöbbször albumba vannak fent, ami még nem is gáz mer kijelölöm csak azt az egyet, de nagyon sok nincs is fent amit én akarok külön letölteni. Régen DC++ról szedtem a zeneszámokat de az már megszünt. Youtube-n sosincs 320as minőség plusz mindig van ilyen fölösleges belepofázás meg reklám az elejébe a zenének. Leginkább vmi torrentes oldalra gondoltam ahova felpakolják a híresebb zeneszámokat vagy pl rádio1 top50eket (amit az ncore-ról a gyökerek kitiltottak).

2012. jún. 15. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
iTunes
2012. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vmi normális ingyenesre gondoltam...
2012. jún. 15. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtad... isohunt
2012. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vmi vírusmenteset esetleg ? :D
2012. jún. 19. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz regisztrálnod kell magad egy torrent megosztóra. Egyébként isohunt nem annyira vírusos, csak a megfelelőt kell letölteni.
2012. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szivesen regisztrálok én, sőt ha meghívós akkor cserébe egy ncore meghivot is fel tudok ajánlani vmi jó mp3 letöltős torrent oldalért :)
2012. jún. 19. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!