Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek, melyik...

Mi a véleményetek, melyik basszgitár érné meg jobban, illetve melyik a jobb? lent

Figyelt kérdés

[link]

-Van ez, ami tetszetős nekem nagyon, és szerintem ár/minőség

szinten is nagyon jó.

[link]

És van ez ami pedig használt de szerintem ez se rossz.

Azt kell tudni, hogy én még nem igazán basszeroztam életemben sokat, összvissz 1-2 órát töltöttem vele. Viszont amikor egy bandába jelentkeztem mint énekes, és a basszerossal dumáltam, és meg mutattam, hogy hogy tudok slappolni, azt mondta hogy qrva jó, és hogy azonnal kezdjek el basszerozni. Szóval csak gyakorlati tudásom van, az se sok.



2012. jún. 17. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:
mindkettőnek jó márkája van, szal csalódni egyikben sem fogsz, személyes meglátásom szerint az elsőt válaszd :D és a slappolási technikádról csinálj már egy vidit és valahogyan juttasd el hozzám, mert nagyon kiváncsi vagyok rá :D köszi :)
2013. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!