Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem működik nálam az...

Miért nem működik nálam az Audacity? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bocs, ha nem jó helyre írok, de a végitermék mégis csak zene akar lenni. Annyi a léyneg, hogy gitárt rákötöttem gépre egy Behringer UCG102 külső hangkártya segítségével, miután ez megvolt sikerült is megszólaltatni a Line6 POD Farm nevű erősítő szimulátorral, de most az lenne a lényeg, hoyg amit játszok azt fel is tudjam venni. AZ ISTENNEK NEM MŰKÖDIK EZ A SZ@R!!! ha 100 videót nem, akkor egyet se néztem végig, hogy hogy kell már megcsinálni ezt a programot. Elolvastom 3254364585 féle fórumon, hogy mit írnak, de esküszöm nem értem, hogy mi a hiba. Ott tartok, hogy nyilván be kéne neki állítani, hogy honnan vegye fel a hangot, tehát gondolom a bemeneti eszközt kell neki megadni. Egyértelműen ott van a lehetőségek közt amikor bedugom a külső hangkártyát, hogy "Microphone (USB Audio CODEC), tehát látom, hogy felismeri, hogy honnan kéne felvenni, de az istennek nem akarja felvenni... a kedvencem az, hogy, ha ezt adom meg neki, hogy innen vegye fel, akkor arra hibát észlel és bele se kezd, hanem hibaüzenetet ír ki, ha meg mást adok meg neki, hogy honnan vegye a hangot, honnan elméletileg nem kéne vennie, akkor onnan meg elkezdi venni... arra bezzeg nem ír hbaüzenetet, de onnan olyan hangot esz, hogy csak zümmögés hallatszik.

Ha valaki tud segíteni, hogy ez most hogy működik, vagy egyáltalán ha van türelme és elég segítőkész, hogy elmagyarázza a program beállítását, meg működését, vagy hogy mit csesszek el, esetleg az elejéről, hogy hogy csináljam mégis, akkor annak esküzsöm valami jutalmat felajánlok mert mindjrát eret vágok ettől a roh@dék programtól...


2012. jún. 17. 23:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!