Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki hallott az Academy...

Valaki hallott az Academy gitárokról?

Figyelt kérdés
Semmit nem találni róla a neten... [link] Az Uniwell árulja, volt esetleg valaki olyan bátor, hogy rendelt, vagy esetleg kipróbálta? (Balatonlellén van boltjuk.)

2012. jún. 18. 20:30
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
Szerintem jó minőségű gitárok, ennyiért pedig ajándék.:)
2012. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ultimate guitar oldalon találni csak róluk információt, tajvani és/vagy kínai gyártmány, aki találkozott vele és használta, eddig jót írt róla, 3-4 ember.

[link]

2012. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz, ez már 4 éve volt. Azóta sok minden változhatott pozitív és negatív irányban is.

Az biztos, hogy a nagyon olcsó nyilván valamilyen formában a minőséggel is arányos... de az árához képest lehet jó.

2012. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszadót kérdezném, honnan tudja? VOlt már a kezében, használta? Csak kíváncsi vagyok.
2012. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bamboochatheone ***** válasza:
Én is csak hallottam róluk.(első)
2012. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha érdekel még a dolog, én ezen a gitáron kezdtem. Kezdetben jó volt, 2 évig használtam, utána nem volt alkalmas haladó szintre. Szerintem egy jó kis gitár, nekem nincs negatív véleményem, pedig én minden nap hosszú órákat gyűrtem.
2012. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én voltam olyan bátor, hogy rendeltem tőlük. Teljes mértékben meg vagyok elégedve a gitárral. Kezdésnek tökéletes. Szeretem és jó rajta játszani is, semmi hibája nincsen és nem is romlott el. Két éve van már meg. Összességében elégedett vagyok, szóval lehet bátorkodni másoknak is.
2013. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!