Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rádióba hallottam a Tavaszi...

Rádióba hallottam a Tavaszi szél c. dalt angolul, magyarul csak a "virágom, virágom" hangzott el. Valaki a címét/előadóját meg tudná nekem mondani?

Figyelt kérdés

Discosított volt, lány énekelte és szerintem külföldi a csaj mert elég furán mondja a magyar részt.

Sajnos nem tudom melyik rádió szólt akkor mikor hallottam ezért nem tudok neten utána nézni h mi szólt tegnap délután.


2012. jún. 20. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
írd be a youtube-ra a dal címét és kidob egy csomót..Ott van a a híres Freddy Mercury tavaszi szél dala is amit nekem még volt szerencsém élőben hallani a koncerten.
2012. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már kerestem. Nekem nem a tavaszi szél c. szám kell, hanem egy újabb verzió angolul. Lány énekelte és discosított erre kapok egy ilyen választ, ne haragudj de mielőtt írsz olvasd végig. Freddie Mercurytől pedig ismerem és nagyon szeretem, de most másról van szó.
2012. jún. 20. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy magyar népdal csak sokan énekelték!
2012. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyerekek most komolyan azt hiszitek nem volt gyerekkorom és nem ismerem ? Tisztába vagyok vele h mi ez és a szövegével is. Csak épp az angol új verziójának nem tudom az előadóját.
2012. jún. 20. 12:42
 5/6 anonim válasza:
2012. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az Köszii :)
2012. jún. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!