Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nylin huros gitár vagy fém...

Nylin huros gitár vagy fém huros western gitár melyik jobb?

Figyelt kérdés
és miért jobb?

2012. jún. 20. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb.
2012. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Mi az, hogy western???

Fémhúros akusztikus a jobb, mert szebben szól.

2012. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem szól szebben, másképp szól.
2012. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt, 1. és 3. kollégának igaza van, másrészt, nem találtál még vagy 500 ilyen kérdést? Nem az a baj, hogy fasságokat kérdezel (meg még jópár ember),hanem az, hogy 500x. Szerintem "88mph" és "Aktív Gitár" is, de én biztosan, már milliószor leírtam, hogy mi a különbség, mi mire jó.
2012. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lusták... :D
2012. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem jobb, csak egyszerűen más. Más a hangjuk, más játékstílust igényelnek és másra valók.


Egyszerűen el tudod dönteni neked melyikre van szükséged. Ha komolyzenét szeretnél játszani, akkor nylon húros, ha pedig mást (rock, pop, latin stb...), akkor a fémhúros lesz nekem a jobb megoldás.


Amúgy tényleg rákereshetnél először, hogy volt-e már hasonló kérdés és akkor nem kell feleslegesen kérdést írogatni.

2012. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Flamenco stílushoz is jó még a nejlonhúros, mondjuk nem igazán tudnám eldönteni, az most könnyűzene-e vagy úgynevezett komolyzene. :)
2012. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!