Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt filmzene rajongók?

Vannak itt filmzene rajongók?

Figyelt kérdés
Ha igen nyugodtan írj privát mailt.
2009. júl. 6. 15:53
 1/7 Thurston ***** válasza:
54%

Ez elég hülye kérdés szerintem.


Ha egy filmnek jó zenéje van, akkor nyilván tetszik, ha meg szar, akkor nem...

2009. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülye a kérdés de van 900 filmzenéd? Nincs? Akkor nem hülye kérdés, egyébként bocs. És nem betétdalokra gondolok.
2009. júl. 6. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok. arra lenék kíváncsi mi az a drum amit a halálfutamban használnak akkor amikor bemutatják a versenyt.
2009. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Thurston ***** válasza:

"És nem betétdalokra gondolok."


Gondolom te feltételezed, hogy mindenki olyan értetlen, mint te, és így el kell magyarázni egy ilyen nyilvánvaló dolgot is.


"Lehet, hogy hülye a kérdés de van 900 filmzenéd? Nincs? Akkor nem hülye kérdés, egyébként bocs."


Miféle kérdés ez? Miért lenne 900 filmzeném? És ez miben befolyásolja azt, hogy a kérdésnek van-e értelme, avagy sem. Remélem gyorsan válaszolsz, mert felcsigáztál, hátha mégis tévedek, és van értelme a kérdésednek. Hűha.

2009. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan mire gondolsz, de nekem a kedvenc filmzenéim a Star Wars, Gyűrűk Ura, Karib T. kalózai és a Da Vinci kód zenéi.
2009. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nővérem az:D Napokat töltött az Alkonyat film összes zenéjének összebogarászásával, pedig van egy pár és mindnek más a hangulata. Szóval, ő egy ilyen, már csak az a kérdés, mit eszik rajta?? A sztorit még értem, de a zenéket... O_O
2009. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
:D ez sztem is hülye kérdés...
2009. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!