Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Skrillexet?

Szeretitek Skrillexet?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik a kedvencetek tőle?:)
2012. jún. 22. 08:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Néhány számát igen, pl. Ruffneck, de amúgy nem jön be a stílusa.
2012. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 chrishu ***** válasza:
63%
Nem, csak valami bangardad-nak tetszik a refrénje
2012. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
ha 10 max 10 percen át eztkéne halgatnom akkor előszedném a sörétest és fejbelőném magam. nah szerintem sejthető mennyire szeretem..
2012. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

én szeretem és marhára elmennék Sopronba megnézni, de hát no money..

most ezt bírom nagyon: http://www.youtube.com/watch?v=OwEY_X5nSy8&feature=plcp


mondjon bárki bármit, ez a srác egy zseni.

2012. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
na inkább nemmondok semmit a zsenis dologra... mert még máglyára löktök...:D
2012. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

nem löklek máglyára, mindenkinek megvan a saját véleménye. én bírom, te nem - és ez így van jól:)

zenén én aztán nem fogok senkivel sem összeveszni, meg nem akarok senkit máglyára taszítani:D

2012. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nemtudnak semmit a zenéről. A zene lényege a HANGSZER, nem pedig a számítógép.
2012. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Ezen lehetne igazán vitatkozni :) a hangok amiket skrillex létrehoz, azokat egy adott DAW programon belül ( Ableton Live ) állítja elő, egy VSTi pluginnal ami legtöbb esetben a massive, a VST(Virtual Synth Technology) azaz virtuális szintetizátor technológia, lényegében alapjában ezek a hangok tiszták, mint ha hangszerrel játszanád őket, csak ezeket a hangokat Skrillex a saját stílusára modulálja, addig ne itélkezz semmi felett amíg nem tudod mik állnak a háttérben, Amit már nem húr pengetésével állítanak elő az már nem zene? gondolkozzunk már :) ennyi erővel az összes pop zenére mondhatnád hogy mocsok szar. mert egy darab eredeti hangszer nem szólal meg bennük, ugyan úgy az elektronikus zenét is Virtuális szintetizátorok és virtuális dobok állítják elő.
2012. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
ez a TUC-TUC akkor is ratyi, de hallgasd csak, cuki leszel tőle te kis csokifiú:)
2012. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyáltalán nem tetszik. Bocsi, de ez van nem jön be ez a stílus és sajnos ez nem zene hanem elektronikus szar...
2012. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!