Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nekem ebből, miért az jön le,...

Nekem ebből, miért az jön le, hogy Magyarországon az a tehetséges, az a menő, aki nagyon nagyon mocskosul tud káromkodni, meg tabu témákat rímbe szedni?

Figyelt kérdés

Plazma - Baszni Tudsz

[link]



2012. jún. 22. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

mert ezkell a népnek. az ilyen sz@rok nyomják el az igazi tehetséget. mondjuk a csillagszületik féle marhaságok nem is a tehetségeknek van kitalálva hanem azoknak akik kis hirnevet akarnak és botrányhősködni... akik meg tényleg tehetségesek nincs szükségük erre.. ők szeretik amit csinálnak és élvezik és nem felvágni akarnak ilyenekkel hogy jobban tud szidkozódni mint a másik és semmi szükség ilyen szarra..

például most ittvan ez a plazma... mióta is lett ...hirhedt mer nem híres hanem hirhedt és szerintem tudod mi a külömbség a kettő között azelött szarba se volt..

vegyük most mondjuk rockzenekar legyen a Tűzmadár http://www.youtube.com/watch?v=iXAw9le93XY .. na ők nem jártak ilyen szar tehetség kutatókon ahova eljutottak oda azért jutottak mert tudnak.. és nem azért mert a szar médiából folynak.

2012. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!