Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol vannak az olyan jó zenekar...

Hol vannak az olyan jó zenekarok mint régen? Pl:Junkies, Sing-sing?

Figyelt kérdés
Még ezeknek a bandáknak is az új számaik nem annyira jók mint régen, a Tankcsapdának is a régi számai sokkal jobbak hova lettek azok a jó számok, miért nem csinálnak már olyan ütős számokat?

2012. jún. 22. 12:15
 1/8 ¡Converse! 182 válasza:
Azért mert megöregedtek, és az emberek változnak más a hozzá állás,más hatások érik őket, aki igazi zenész annak akár több bandája is van más más sílusban és ezek zeneileg is ki hatnak, vagy zeneileg tovább léptek próbálnak fejlődni ez nem csak magyar országon van így hanem máshol is pl:... Green day, linkin park, stb.....
2012. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért nincs akkor olyan zenekar, ami olyat játszik mint ezek régen? Vagy csak én nem találok olyat??
2012. jún. 22. 12:56
 3/8 ¡Converse! 182 válasza:

Azért mert ez egy újabb korszak a zene fejlődik Pl: az 50s években más volt mint a 90s ben..... De ettől függetlenü nem megy ki a divatból

pl: a My chemical romance (ami modernebb banda) szóló gitárosa csak klasszikusokat halgat hogy ne zavarja meg semmi sem a zene írásban.

Vagy például a black veil birdes ami állítólag tetszik Niki six-nek .

de sok banda úgy kezdi hogy stílúsban és előadás módban szinte ugyan azt csinálják mint a nagyok vagyis egy híresebb bandát "majmolnak" majd ebből növik ki magukat a Tankcsapdának van egy csomó ilyen zenekara pl alkohol, vagy korai depresszió , kreaktor de még van egy csomó......

2012. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ¡Converse! 182 válasza:
ezt a rocksuli Facebook oldalán láttam [link] a zene alternatív de az ének tiszta Tankcsapda
2012. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezek a zenekarok stílust váltottak? az Alcoholt ismerem abban az énekesnek még a hangja is szinte olyan mint Lukácsnak, csak az zavar engem hogy a régi jó bandák már úgymond megöregedtek és nem úgy zenélnek mint régen.
2012. jún. 22. 16:24
 6/8 ¡Converse! 182 válasza:
Idővel a legtöbb zenekarral meg történik hogy változnak van aki jó van aki rossz irányba mint a Metalica ,de ha nem történik semmi az sem jó mert akkor unalmas lesz az egész. pl a green day kezdte punk rock - pop punk stílusban majd utána váltottak kicsit rockosabra majd alternatív rock -punk rokra . és most 2012-ben fog megjelenni az újj ¡Uno! Album amiről az énekes azt nyilatkozta hogy garázs rock lesz.....
2012. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ¡Converse! 182 válasza:

Szerintem biztos van olyan zenekar amit keresel ......

....szerintem kezdő vagy amatő zenekarokat keress:)

2012. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ¡Converse! 182 válasza:
hallgasd meg ezt [link]
2012. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!