Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem működik az elektromo...

Miért nem működik az elektromos gitárom?

Figyelt kérdés
még délelőtt mikor gyakoroltam szólt a gitár(ilyen hordozható elemes erősítőm van) most meg hiába kapcsolom be semmi.néztem másik kábel ellel is hát ha elszakadt valahogy de úgy sem működik.valakinek valami ötlete?előre is köszönöm a segítséget!

2012. jún. 22. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsőre arra tudok gondolni, hogy annyira lemerült az elem az erősítődben, hogy már csak világítani tud, szólni nem.

Ha nem ez a probléma, akkor szépen hangosítsd fel az erősítődet, dugj bele egy kábelt, és tapogasd a hegyét! Ha zúg, mint az állat, akkor a gitároddal van a gond. Ha nem, akkor az erősítőn nem stimmel valami. Kivéve persze, ha mindkettő kábeled rossz, ami szintén nem kizárt. Próbáld ki mindegyik pickupodat is a gitáron, lehet, hogy valamelyikről levált a forrasztás, ugyanez érvényes a gitáron a jack-csatlakozóra is, nekem már történt ilyen.

2012. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!