Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szőkésbarna vagy fekete?...

Szőkésbarna vagy fekete? (több lent)

Figyelt kérdés
Kékeszöld, vagy Szürkészöld szemem van (valamilyen zöld xD ), normál bőröm (nem falfehér, de nem is kreol). A hajam hosszú szőkésbarna. Szerintetek befessem fekete színezővel (6-8 hajmosásig tartó)? Ha lebarnulok nem lesz olyan roma kinézetem (NEM akarok ezzel senkit se megsérteni!)?
2012. jún. 24. 11:19
 1/9 anonim válasza:
Hupilila, neonzöld csíkokkal
2012. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fesd be, azért a szőkésbarna és a fekete között nagy különbség van, nem biztos, hogy jól állna. Egyébként meg kb. 24 hajmosásig tart.
2012. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor milyen színűre? Ez a szőkésbarna olyan átlagos :S
2012. jún. 24. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg szőkére..
2012. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Abból nincs színező, csak tartós. Iskolába meg nem akarom, valamiért így se kedvelnek a tanárok, hát még festett szőkén...
2012. jún. 24. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű, ne fesd be, nem baj az, ha szőkésbarna. És miért baj, ha átlagos.. ha ilyen alapon döntesz, akkor legyen lila. (Egyébként van szőkéből színező is)
2012. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szőke színező meg nem fogja be. Vörös, esetleg?
2012. jún. 24. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked. Nekem mind1. (Nekem igazából nem tetszik a vörös, de a te hajad, neked kell, hogy tetszen. )
2012. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a szőkésbarnával??
2012. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!