Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit NE írjak? Szerintetek jó...

Mit NE írjak? Szerintetek jó úton indulok el?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves lány vagyok, aki pici kora óta a zene bűvöletében él. Énekelek, mert ez jelenti számomra AZ életet. Kiskorom óta arra vágyom, hogy énekesnő legyek és felfedezzenek, de ez eddig nem sikerült. Most arra gondoltam, hogy teszek az ügy érdekében és írok egy lemezkiadónak.

Mi az, amit biztosan NE írjak bele az e-mailba, amihez csatolnám a demomat? Mik azok a közhelyek, amik megpillantása után egyből kukába kerül az üzenet és a legnagyobb hiba beleírni egy ilyen levélbe? Egyáltalán szoktak ilyen helyre demokat küldeni? Mennyi az esély, hogy így felfigyelnek rám?

Tehetségkutatóba nem szeretnék jelentkezni.



#énekes #lemezkiadó #mit ne írjak
2012. jún. 25. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj őszintén. Például, hogy mit jelent számodra a zene, hogy dolgoztál ezen a számon, mi ihletett meg téged, stb. lássák, hogy alkalmas vagy, énekesnőnek. Én is imádok énekelni, naponta órákat végig éneklek. Milyen műfajban utazol?
2012. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ó, hát, a saját műfajomban.. :) Talán pop, de abból az igényesebb. A demo igazából nem saját szám, csak egy feldolgozás. Saját számot még nem volt alkalmam feldolgozni, de alakulóban van.

Őszintén... igen, ez nekem is az eszembe jutott, de félek, hogy túl sok ilyen levelet kapnak és válaszra sem méltatnak, csak törlik a levelemet....

Tudom, hogy igazából menedzsert kéne keresni, de nem tudom, azokat merre érhetném el, így jutottam el a kiadókhoz. :)

2012. jún. 25. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a levéltől függ, hanem a demo-tól. Ki a kedvenc előadód?
2012. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nehéz elmondani ki a kedvencem, egyszerűen nagyon sok ember zenéjét kedvelem valamiért, de ott vannak az ikonok: Presszer, Cserháti, Ákos, Michael Jackson, Ofra Haza, de felnézek mindazokra, akik a mai világban saját dalokat írnak. Nehét kiemelni néhányat a sok közül, de talán ők lennének számomra a "nagyok"! :)
2012. jún. 25. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem. Én inkább az Amerikai zenét szeretem, pop, rock.
2012. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azokat is szívesen hallgatom, a lényeg, hogy a dalban az előadó gondolatai köszönjenek vissza. :)

Kicsit félek ettől a levélírástól, nem szeretnék közhelyes lenni, sem pedig egy nyálban úszó "én más vagyok mint a többi" emberke... de lesz ami lesz, majd megírom azt az üzenetet és csatolok hozzá egy két dalt. :)

2012. jún. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!