Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Papp László Budapest Sportar...

A Papp László Budapest Sportarénában - aki már volt - mennyire élvezhető egy koncert?

Figyelt kérdés
Ha nem az első sorba, hanem mondjuk középtájra, vagy oldalt veszek jegyet. Mennyire lehet látni, hallani, az élmény mekkora, megéri-e kifizetni 8-12 ezer Ft-ot egy világsztárért?
2012. jún. 25. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit igazán szeretsz, akkor megéri már a hangulat miatt is.
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Rammstein koncerten voltam ott és nagyon élveztem. 19 ezret fizettem a jegyért, de nem bántam meg. Mondjuk már 10 éve rajongójuk vagyok.
2012. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kiss koncerten voltam ott, középen álltam, oda is szólt a jegyem. Amúgysem szeretek elől állni koncerteken. DE mákom volt mert a (tőlük) kedvenc számom - "I was made for loving you" - idejére az énekes valami kötélen csúszva kijött középre és ott énekelt és gitározott. Ott voltam tőle 1,5 méterre kb. Nagyon jó volt!
2012. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
en coldplay koncertem voltam a papp laszloban vegulis jo volt es ugyan annyi penzert mar vehetsz fesztval napi jegyetis szeritnem sokkal elvezetesebb egy fesztival hanguilat
2012. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is lenne egy FONTOS kérdésem:


Szpetember 20-án megyek Il divo koncetre, kiemelt ülőjegyem van(nincs is állójegy abszolút,az összes ülős)

a 001-es szektor 9.sorában kaptam jegyet,jónak számít?

Mivel nem vagyok valami magas,milyen messze lesz a szinpad? Látni fogok rendesen?

Itt van kép a szektorról.Pirossal van jelölve.:

[link]

2012. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam ott, akkor ott nem is voltak székek. Amúgy ez nagyon közel van a színpadhoz.
2012. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!