Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik dalt raknátok hozzá a...

Melyik dalt raknátok hozzá a powerpoint-os bemutatóhoz?

Figyelt kérdés

Nyáron 2 hétre megyek Finnországba tanulni és a tanárom javasolta, hogy csináljak Magyarországról és a városomról (Győrről) egy powerpoint-os bemutatót (főleg képek lesznek benne) és akár rakhatok is hozzá zenét.

Elsőre a Republic zenekarra gondoltam (mert ugye kötődnek Győrhöz is) és tőlük jelenleg 3 dal van versenybe: A 67-es út, Szállj el kismadár és a Kirúgjuk magunk alól a földet.

Szerintetek melyik illesszem a bemutatómhoz? De javasolhattok más dalt is tőlük, vagy akár más MAGYAR zenekart is. Nyitott vagyok bármire. :)

Köszönöm szépen a segítséget.



2012. jún. 26. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem most Oláh Ibolya - Magyarországja ugrott be, de nem tudom őt mennyire szeretnéd berakni. :)
2012. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Oláh Ibolya - Magyarország c. dalának a zenéje nem eredeti, szóval oké, hogy Magyarországról szól, de maga a dallam nem magyar (Cirque du Soleil - Alegria - keress rá youtube-on).

Egyébként én a 67-es útra szavaznék, de én lehet a szöveg nélküli, azaz az "instrumental" verziót tenném be.

2012. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!