Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Chrome...

Mi a véleményetek a Chrome Rt. Zenekarról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre, erről a rock zenekarról. :) A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 26. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Hát most jelent meg az új CD-jük a Hammerben és a borító egy egyszerű nájlonzsacskó volt. Még nem hallgattam mega CD-t, de szerintem a borító fontos része az albumnak. Ez már egy rossz pont nekik!

Amúgy az előző lemezük, a Világnak szívében, az király volt!

2012. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A zacskó tényleg durva, de azért nem rossz az új lemez.

Nekem nagyon tetszik a zenekar! Falatra még kíváncsi leszek, hogy mit alakít (ő az új basszeros). MOST ÉS MINDÖRÖKKÉ ROCK AND ROLL!!!

2012. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 chrishu ***** válasza:
Most halgatam meg a legújabb lemezüket és király!
2012. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg egy nagy rakás szar az egész banda, úgy ahogy vagy, nem tudok belekötni se a zenébe, se a szövegekbe, se az előadásukba, se a tagokba.


De egyszerűen nem ütős a zenekar, valamiért kevésnek tartom a rock and roll életerőt. Tipikus vidéki banda, akik eljutottak egy szintre, ahonnan már csak egy karnyújtásnyira lenne a siker, de ott valamiért mindig megakad a gépezet...

2012. júl. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
Az újság belsejéből ki lehet vágni a borítót.
2012. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"De egyszerűen nem ütős a zenekar, valamiért kevésnek tartom a rock and roll életerőt. Tipikus vidéki banda, akik eljutottak egy szintre, ahonnan már csak egy karnyújtásnyira lenne a siker, de ott valamiért mindig megakad a gépezet..."


Megkérdezhetem, hogy próbáltál már valaha a nulláról elindulva, nem a legjobb helyen és nem a legjobb időben valamiben sikeres lenni? Mert betyár nehéz ám!!!

Dolgozhatsz, tanulhatsz éjt nappallá téve, lehetsz tehetséges és eredeti egyéniség, a lehető legtöbb pénzt beleáldozhatod és lehető legjobb kapcsolatokkal i rendelkezhetsz, ha nincs meg azaz apró szerencséd, mint pl. Tankcsapdának, hiába a rengeteg munka és engergia-befektetés, te is megrekedsz majd szinten, ahonnan sehogy sem tudsz feljebb kerülni.

A Chrome Rt. zenéje egyáltalán nem rossz és bár a mai ízlést elnézve sajnos Magyarországon sosem lesz élvonalbeli banda, még simán lehet helyet foglalhat a jövőben a másodvonal közepe táján (aztán irány külföld).

2012. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!