Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények a VOX Vt40+ erősítő...

Vélemények a VOX Vt40+ erősítőről?

Figyelt kérdés

Megfelelő-e hard rock, klasszikus rockra?

illetve megéri-e az árát



2012. jún. 26. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Modellezős erősítő tehát konkrétan mindennek megfelel mivel tele van pakolva millió meg egy torzítással meg effektel. Én személy szerint nem próbáltam még ilyet, de nem hallok jókat róla. Állítólag nem annyira szép a hangja és sokszor buggolhat az effektprocesszor. Ha mindenképp ilyesfélét akarsz venni nézz rá a peavey vypyr szériára. Én modellezős erősítőt nem vennék , nem szeretem az ilyen digitális cuccokat, analóg bu*i vagyok, de ez ízlés kérdése, próbálj ki egyet ha teheted és hasonlítsd össze mondjuk egy vypyr darabbal meg egy nem modellezőssel és ami tetszik nyomasd.
2012. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem igen használnám ki az effekteek csak azért tetszik mert előfokcsöves *.*
2012. jún. 27. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mi tetszik benne?

Olvasólámpának nem világít elég erősen.

2012. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hangzása :D
2012. jún. 28. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mindenképpen ha van rá lehetőség, szélsőséges vélemények vannak róla, neked lehet ,hogy épp bejön majd. Spec énis nagyon sokáig (sőt most is) gondolkodtam rajta, mert nincs normális erősítőm, de túl sok a kis effekt meg amp modell meg ilyesmi rajta amit nem használnék ki.
2012. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk itt a hangszerésznél nincs raktáron. De végül is árban még egy Rolandot néztünk ami 80W-os csak annak nem tezsik a hangja :S A vox meg a csővel azért elég jól. Mondjuk az effektek nagy részét én sem használom ki meg alapból nem is olyan minőségű mintha külön lenne szval.
2012. jún. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!