Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van infotok, melyik két club...

Van infotok, melyik két club zárt be a hajógyárin a razzia következtében?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt hallottam az egyik a coro - de még semmi sem biztos
2012. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
közben annyit hallottam, hogy a Dokk az tuti bezárt, szigeten kívül pedig a B7. A Coro szerintem üzemel, mert vasárnap este láttam kijönni embereket onnan, és akkor más már nincs nyitva
2012. jún. 28. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a Dokk megszűnik akkor a Coro is gondolom,mivelhogy benne van,és így 2 legyet ütnek egycsapásra.A B7 nem a Vizo kezében volt úgy tudom,sztem valami más zárt be a belvárosban.
2012. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, csak péntek este amikor razziáztak, akkor a coro még nem volt nyitva :)

B7 is az övé, nézz utána!

2012. jún. 29. 12:04
 5/8 A kérdező kommentje:
club play, up the club közül is valamelyik
2012. jún. 29. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Up the club az igen.B7 szerintem tényleg nem,hanem a Moulin Rouge,ugyanis az is a Nagymező utcában van,mint a Seven.De a Coro az 4-5-kor nyit,elötte azért nem látni embereket.
2012. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, de csak este volt a razzia amikor a coro még nincs nyitva, így ott nem is tudtak ellenőrizni csak a dokk-ban. de ami késik eljön, most hétvégén már lehet az is lakat alá kerül, főleg, ha vasárnap reggel a 10-es mise után mennek ki razziázni :D
2012. jún. 29. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem bezár az is végleg
2012. júl. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!