Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az alábbi zenei...

Szerintetek az alábbi zenei stílusok közül melyiknek mennyi létjogosultsága van?

Figyelt kérdés

rock, rap, dnb, pop, dubstep, trance, emo, punk, grime, hip hop, rnb, heavy metal

szóval igy összeségebe a rocknak a diszkósnak, és a rapnek, mennyi létjogosultsága van és melyik mennyire népszerű?



2012. jún. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Létjogosultság?

Mindegyik népszerű a megfelelő körökben.

2012. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
itt kezdődik a baj.. emberek ne azt nézzétek már mi a népszerű.. ez már divatmajomság.. azt halgasd ami neked tetszik.. holvan ebbe a rohadt világba az egyediség de komolyan?..
2012. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 chrishu ***** válasza:
100%
Előzőnél a pont
2012. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én kisgyerek korom óta magyar underground rappet hallgatok, pont ezért kérdeztem hogy szerintetek meddig fognak még ez a sok szar menni mindenhol
2012. jún. 29. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő helyeken mindig fog menni. A punkzenére is mondják hogy kihalóban van, de én idén nem egy punkkoncerten voltam már. A Beatles is népszerű még.
2012. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Evilkiller ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező fogalmazását értettétek csak félre, de javíts ki kérlek, ha én tévedek!

Úgy értetted a létjogosultságot, hogy melyik stílus fog esetleg eltűnni, és nem úgy, hogy melyiket szeretnék az emberek hogy eltűnjön?

Mert utóbbit tényleg embere válogatja!

Előbbire pedig nem tudok válaszolni!

Annyi biztos, hogy rock mindig is lesz! A rock egy elég nagy gyűjtő stílus, sok alfaja van, nagy közönséggel, eltűnhetnek alfjajai, de összességében elpusztíthatatlan!


Írok ide némi személyes véleményt is, remélem nem fognak érte lepontozni, de akkor is leírom!

Sok műfajt meghallgatok, biztos van aki furcsálja, de elkötelezett rocker létemre vannak nagy kedvenceim rap, dance, techno, és olyan stílusban is, amit most hirtelen nem is tudok hova sorolni, de pl. dubstep-et ki nem állhatom! Meg az újkeletű diszkóban játszott zenéket! Abból még a 80-as, 90-es évek zenéi voltak jók! Illetve rühellem az olyan "előadókat", akiknek semmi tehetségük nincs, csak egy ilyen megasztár, xfaktor, vagy hasonló műsor felkapta őket, aztán most ők a "sztárok"! :@

2012. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elöttemlévőnél a pont!:D
2012. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!