Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen számokat játszik a...

Savanyú Cukorka kérdése:

Milyen számokat játszik a Punnany Massif mindig a koncertjein?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel végighallgattuk a Punnany Massif koncertet a VOLT fesztiválon, és lenyűgözött. Rákapnék a zenéjükre, de kíváncsi lennék, hogy mi a legjobb mondjuk 10-15 számuk, amik esetleg a rajongók kedvencei és mindig játsszák a koncerteken is. Köszi előre is :)!

2012. jún. 29. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Sajnos én még nem tudtam koncertre eljutni, de remélem a közeljövőben majd összejön! :D

Egyébként én ezeket a számaikat szeretem a legjobban (noha szinte az összes zseniális):

Élvezd; Kopóggyá; Másfél hete; Tisztelet; Nyál aka rom antika; Telik; Más szemmel; Vándország; Alap, hogy normál; Főnök; Álomképek; Csönded vagyok; Húszparancsolat, Nincsen zsé

Ez 3 albumról vegyesen, de ezek szerintem kötelezőek. Örülök, hogy mások is kezdik felfedezni ezt a remek csapatot!

Éljen a Női Gyümölcskelyheket Masszívan Kedvelők Csoportosulása! ;) (mert ebből született a Punnany Massif név)

2012. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!