Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zene a "jó" szerintetek...

Kalamajka555 kérdése:

Milyen zene a "jó" szerintetek? /felmérés szerűség/

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok nekem (szerintetek jó) előadót, zene címet! pl. a kedvencedet vagy ilyesmi... Ha lehet kérekk mellé kort és nemet. 14/L

2012. jún. 30. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

hát ez teljesen ízlésfüggő.. de ha már választani kell, nekem ez a kedvencem: Chris Brown - Turn up the music

Majka Curtis BLR közös száma a belehalok is nagyon tetszik :)

F/14

ja és aki ír egy olyan kötekedő választ hogy milyen szar számokat hallgatok az olvassa el az első mondatomat!:))

2012. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

teljesen hangulatfüggő. vannak örök kedvencek, mint pl.: linkin park (blackout), placebo (meds), muse (time is running out), coldplay (warning sign), radiohead (street spirit), audioslave (exploder).


aztán korszakosan a következők: disturbed (the animal), incubus (nebula), jamiroquai (space cowboy), adema (freakin out), nirvana (polly), dub fx (sooth your pain), dido (my lover's gone), korn (fallin away from me), dethklock (awaken), zero 7 (home), skrillex (breakin a sweat), björk (jóga)..


persze ezek mellett még rengeteg előadó különböző számait is hallgatom, de 1-1 zeneszám miatt most nem emelném őket ki, az már tényleg sok lenne..


aztán ha nyugalomra vágyok akkor bartók rádió vagy valami könnyed jazz.


(zárójelbe írtam számcímeket, most nem youtubeolom be őket, elég sok lenne)

22/L

2012. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kizárólag olyan amit hangszerrel csinálnak, és az éneket sem autotuneolják szét, mint a mai popzenéket.

pl: http://www.youtube.com/watch?v=BGHlZwMYO9g

20\F

2012. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kedvenceim: Green Day, Rammstein, Oomph, Limp Bizkit (ilyen sorrendben)

szeretem még: 3 days grace, skillet, avanged sevenfold, molotov, pitbull

általában rock és metálszerűségeket hallgatok

15/L

2012. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én inkább rockot, alternatívot, punkrockot, metált hallgatok. Nagyon sok kedvencem van :D Pl. Rise Aginst, Arctic Monkeys, Foals, Muse, Three Days Grace, Green Day, Avenged Sevenfold, Metallica, ACDC, Red Hot Chili Peppers, Paramore, The Pretty Reckless, Jet, Tankcsapda, Rózsaszín Pitbull, HétköznaPI CSAlódások, Ramones, SmashMouth. Imádom őket. :) 14/L
2012. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Sokat segítettetek.
2012. júl. 1. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Brains, bob marley, skrillex, damian marley, right on time, avicii, ilyenek de szeretem a többit is de legtöbször ilyenek
2012. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 chrishu ***** válasza:

Olyan a jó zene amit hangszerrel játszanak...

Legalábbis szerintem...

2012. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj de furi mert én is szeretem a hangszeres zenét dejobban a gépitt meg amikor a hangszer és a gép együtt dolgozik! :D
2012. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!