Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek az "igazi" dubstep...

Melyek az "igazi" dubstep zenek es eloadok?

Figyelt kérdés
Mostanaban imadom a dubstep-et de nem tudok eligazodni,hogy kit halgassak,egyesek szerint skrillex a legjobb masok szerint csak divat ikon. Akkor ki a jo?
2012. jún. 30. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem mind1, hogy mit mondanak mások? A zenének nem az a lényege, hogy szeresd / tetsszen? Tök lényegtelen ki mit mond, azt hallgasd ami neked tetszik.

(nem ismerek dubstep előadókat nem is szeretem a stílust, de amit leírtam, úgy gondolom általánosságba igaz az összes zenére)

2012. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt enis tudom,de kivancsi vagyok az emberek velemenyere,ha ez nem az igazi fajta dubstep,akkor melyik az?
2012. jún. 30. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Az igazi dubstep előadók pl skream benga excision stb.

Én szeretem az ő zenéjüket is de attol fuggetlenül hogy sokan szidják skrillexet az ő dubstepje a legjobb én is a rajongójává váltam. bár ő igazából nem is dubstepet nyom. Az ő zenéjét brostepként szokták emlegetni. Én inkább csak úgy momndom hogy skrillstep :D

2012. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja es ha erdekel nemrég én is készítettembtesömmal egy dubstep számot!!! :)


http://www.youtube.com/watch?v=iOI4Tpvz56Q

2012. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

MT edem

skims

bare noize

bare

borgore

cookie mosta

meg soundcloud-on

2012. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
meg soundcloud-on keredmeg : Project denied et ő csinál dubstep mixeket és igen jók
2012. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!