Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy lány Backstreet Boys-t hallgat? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és mindig is szerettem őket,és kicsit sötétebb ruhákba öltözködöm,és erre mindenki azt mondja,hogy emo-s vagyok.Pedig egyáltalán nem.Kitűnő tanuló vagyok.És az osztálytársaim mindig azt mondják,hogy hallgathatok ilyen sz@r számokat!!!!Mit tegyek?

2012. júl. 2. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tenned. Hallgasd nyugodtan, és szard le, hogy miket mondanak rád. Biztos van olyan, aki így szeret, ahogy vagy. A többiekkel meg nem kell foglalkozni. Ne másnak felelj meg, hanem magadnak.
2012. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,igazad van....
2012. júl. 2. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól úgy sem lesznek nagyobbak az o.társaid, ha oltogatnak emiatt. Meg amúgy én 18 vagyok és srác, de ha úgy van kedvem, akkor a mái napig meghallgatok tőlük egy-két számot.
2012. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én is 18 éves srác vagyok, bár kicsit inkább rocker, mégis az a véleményem, hogy semmi gond ezzel, mert nem rossz zene.

Ne törődj az osztálytársaiddal. :)

2012. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én erre annyit mondanék nekik.. legalább nemvagy divatmajom..

van egyéniséged és nem a divatot követed..

halgasd azt ami NEKED tetszik.

öltözz úgy ahogy NEKED tetszik.

viselkedj úgy ahogy NEKED tetszik. persze.. a korlátokon belül azaz tanárt nem lelőni!:-Xp

2012. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aprosef99 válasza:
100%
én 13 vagyok és imádom őket:DDD
2012. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 13 vagyok és nagyon szeretem őket és a zenéjüket is :) És nyugodtan mond meg az osztálytársaidnak, hogy nézzenek utána mit tettek le azok az asztalra akiknek a Sz@r zenéit ők hallgatják és mit a BSB!
2013. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!