Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az lmfao tagok mi a francért...

Chrishu kérdése:

Az lmfao tagok mi a francért mutogatnak metál villát?

Figyelt kérdés
Bocs h még1-szer kiteszem a kérdést, de nem jött rá válasz

2012. júl. 3. 08:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
mer parti rokk heezahahhsh... ezzel leírtam az őket körül vevő atmoszférát is egyben.
2012. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik, hogy ettől attttom kemények lesznek hatezer t-vel. :) Csak magukat égetik le vele, szerintem azt sem tudják, honnan ered.

Féjszbukon is mindenki minden dubstep zenéhez odaírja a \m/ jelet, az is annyira értelmes.:))

2012. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

hát mindjárt ittlessz a barátunk is akkor aki izélt hogy a metálvilla valami banda jele...:D közbe nem is úgyvan..:D

de a válaszom még ide mindig az hogy hülyék.... hogyvágná le az ujjukat egy penge mikor ezt mutatják:D sok szemet és még azt mondják hogy ez a ...lmfao vagy mi.. egyedi.. közbe más stílusokbol lopnak össze ezt-azt és eladják egyediként... SZÉGYEN! egyszer találkoznék egy olyannal aki ilyen izéken metálvillázik addig ütném a fejét még mozog:D ha meg már nem mozog lehet lenyesni a kanyumetálvillát a kezéről:D

2012. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
A metálvilla az egy sátánista kézjel.
2012. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt gondolják, ettől menők meg divatosak lesznek.
2012. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van... Ment a zöld! Válaszok jöhetnek még! Amúgy hol vannak az lmfao rajongók? Meghaltak? Most beszéljenek a legendás egyediségről!
2012. júl. 3. 14:17
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek LMFAO rajongók, vagyis biztos vannak de én még nem láttam... igazából ez egy olyan dolog, hogy ezt nyomják a rádiók, a tévék, a sok, saját zenei ízléssel nem rendelkező ember meg befogadja őket.
2012. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Előző: Van benne valami...
2012. júl. 3. 16:40
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#4 teljesen hülyevagy:)
2012. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

9-es nézz utána,sátánista egyház hivatalosan is létezik:

[link]

az ők kézjele ez,később lett divatos a metal zenében.

2012. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!