Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék fake gitárt...

Hogyan tudnék fake gitárt csinálni?

Figyelt kérdés
Nos, egy videoklip forgatásához kellene, ahol egy snittben a gitáromat vízbe dobom. Mivel nem akarom az igazi gitáromat vízbe dobni, ezért gondoltam rá, hogy csinálni kellene valami másolatot. Hogyan lehetne ezt minél olcsóbban megcsinálni? Mindegy miből, hogyan, csak a kamerában úgy látsszon , mintha igazi lenne. Természetesen nem kell hogy működjön. Ha kérdésetek van, válaszolok rá.
2012. júl. 3. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapsz használt, lerombolt, kibelezett gitárt 10 000 Ft-ért... ennél olcsóbban sehogy.
2012. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó fej a kiscsávó :-D Amúgy én is valami nikeceles kombinációra gondoltam. Gondolom te elektromos gitárt szeretnél fabrikálni. Mivel az nem olyan vastag, mint az akusztikus, szerintem az is elég, ha kivágod a formát egy nikecel táblából, majd lefested magas fényű festékkel, vagy fested és lakkozod, hogy olyan fénye legyen, mint az igazinak. Persze arra is figyelj, hogy valami súlyt is csempéssz bele, különben nem úgy fog a vízbe esni, mint az igazi :-)
2012. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Egyébként konkrétan egy Cort Z42-t szeretnék megcsinálni.
2012. júl. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!