Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha csak 13 évesen kezdtem...

Ha csak 13 évesen kezdtem zenélni, attól émg lehetek olyan jó mint a nagy zenészek?

Figyelt kérdés

a szüleim is konyítanak azért hozzá de sose tanulták meg annyira a zenét, hogy felhasználják bárhol....szoval tuti nem nulla százalékos a hallásom, de egyelőre nem tudom, hogy milyen :/ egy éve gitározok és zongorázok, a hangomat szeretném képezni még.....van esély arra hogy összejön valami? (van művészi tehetségem, nagyon jól rajzolok amihez ugye szintén kézügysség kell, szoval az megvan)

14/L



2012. júl. 4. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem kor kérdése, hanem elszántságé. A tehetség meg csak segítség abban ,ha lusta vagy. Ezek a dolgok attól függnek mennyi munkát fektetsz bele, ha napi 10-12 órát is ennek élsz máris előrébb vagy mint aki megelégszik napi 1,5 óra gyakorlással. Simán lehetsz olyan, csak gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni.
2012. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Maksim Mrvica horvát zongorista 9 évesen kezdett el hangszeren játszani. Szerintem kitartó gyakorlással neked is sikerülhet.
2012. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a zene kortalan!!! nem késő, lehetsz, csak rajtad múlik.
2012. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!