Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen rock együtteseket,...

Rékcsi kérdése:

Milyen rock együtteseket, énekeseket ismertek, szerettek ebből a korszakból?

Figyelt kérdés

Azokra az évekre gondoltam amikor a Queen, a Led zeppelin, a Guns n' Roses vagy Bon Jovi zenélt.

Tehát valami régebbi zenét szeretnék.

Előre is köszi!



2012. júl. 4. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
INXS, Aerosmith, Metallica, Nirvana, Pearl Jam, U2, Green day, Red Hot Chili Peppers, Faith No More. De elég tág intervallumot adtál meg, úgyhogy van még jó pár ezeken kívül.
2012. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iron Maiden,Dio,Alice Cooper,Kansas,Deep Purple,Boston,Judas Priest,John Lennon,David Bowie,Buffalo Springfield,Rainbow,The Who.Több most nem jut eszembe,na meg még azok amiket már az előttem válaszoló már felsorolt.
2012. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rock az igen tág kategória, de azért leírok én is jó néhányat: Mike and the Mechanics, Genesis, Asia, Toto, Foreigner, Kansas, Styx, Journey, Survivor, Boston, Chicago, Starship, Gowan, Cannata, Mr. Mister, Yes, Rush, Saga, Pink Floyd, Marillion, Simple Minds, Ultravox, Tears For Fears, U2, The Mission, Roxy Music, Meat Loaf, Bryan Adams, Billy Idol.
2012. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

nem gondoltam volna hogy ennyi összejön :D

2012. júl. 8. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Guns n Roses , és Metallica a kedvencek.Iron Maiden szerintem nem rock de őket is nagyon szeretem.
2012. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Guns n' Roses nekem is kedvenc :D
2012. júl. 9. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem egy időben zenéltek. A Queen a '70-es évektől zenélt (talán itt volt a csúcson) a '90-es évek közepéig. A Led Zeppelin szinte csak a '70-es években zenélt, Bon Jovi a '80-as évektől zenél, akkor volt a csúcson, de 2000 utánról is vannak híres számai. A Guns N' Roses pedig '80-as évek végén és a '90-es évek elején zenélt. Az monjuk oké, hogy régiek (kivéve Bon Jovi újabb számait).
2014. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!