Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki, aki ilyen...

Van itt valaki, aki ilyen zenéket csinál vagy hallgat: house, electro, dutch house és felvenné velem a kapcsolatot? Sajnos a környezetemben senki nem szereti ezeket a zenéket, de én imádom! ( a régi techno-ért is oda vagyok! )

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze nem azokra gondolok, akik divatból csinálják ezt, hanem akiknek ez az "életérzésük". Én már csak ezzel tudok azonosulni de ezt senki nem érti...(17 éves lány vagyok)
2012. júl. 5. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:
ember HOL LAKSZ??? ODAKÖLTÖZÖK
2012. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szabolcs megye... :/ Nem tudok mit csinálni nem érdekel senkit az ilyen zene rajtam kívül...
2012. júl. 6. 19:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul nincs egy normális club sem... vagy ha lenne sincs kivel mennem...
2012. júl. 6. 20:05
 5/6 A kérdező kommentje:
De egy msn vagy e-mail címet dobhatsz!!
2012. júl. 6. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
szia..elég rég írtad ezt a kérdést de ennek ellenére remélem visszaírsz nekem. 19 éves lány vagyok Szlovákiáról és én sem divatból halgatok elektronikus zenéket hanem mert gyerekkorom óta tetszik a techno,trance,house,rave. De én mostani számokat nem nagyon halgatok,90es évek elektronikus zenéit halgatom (hard trance,acid,hardcore,gabber,rave) Ilyesmi zenéket próbálok én magam is csinálni FL Studioban.
2013. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!