Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KEXX fesztivállal ( Hajdúböszö...

KEXX fesztivállal ( Hajdúböszörmény ) kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
aki volt már irja meg milyen volt hogy érezte magát stb :) Budapestről mennénk csak nemtudjuk megéri e..

2012. júl. 6. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én Hajdúböszörményi vagyok, kívülről szoktam benézni a fesztiválra. Napközben látványos BMX gördeszka versenyek vannak, izgalmasak, este meg koncertek. Sok a fiatal, sok az ember. Szerintem egynek jó program.
2012. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem is érdekelne, ha valakinek van tapasztalat :) 18/L
2014. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jo kis festival annak, Ami szereti ezt a rap, hip hop, drum&bass stilus vonalat. Egyre jobban kinovi magat, bar kulfoldi eloado altalaban csak egy szokott lenni, de szerintem ebben a stilusban a legjobb, legnepszerubb hazai eloadok, bandak lepnek fel. A hangulat jo, az emberek kedvesek, nem kell attol felni mint a nagyobb fesztivalokon hogy ellopjak a cuccod stb. En elhagytam a napszemcsim a baratnom meg a telefonjat es a megtalalo meg aznap megkeresett minket:) Csak ajanlani tudom, arban is teljesen megeri.
2015. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!