Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Nem akarok mást csak véleményt,nem akarok be nevezni sehová csak kivül álok véleménye érdekel hogy milyen a hangom.Ismerösök azt mondják nem rossz,de én hallom hogy még elég hamis és szeretnék rajta valahogy javitani ha elmegyek karaokézni ne hogy elmeküljenek az emberek.:))

[link]



[link]



2012. júl. 9. 13:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Van még egy link. :))


[link]

2012. júl. 9. 13:21
 2/3 anonim ***** válasza:

negatív:

-előszeretetttel választasz olyan számot, amit lefelé nem tudsz kiénekelni, mert nem tart odáig a hangod. Nem szabad :)

-irdatlan orrhangod van. Fogd be az orrod éneklés közben. Ha a magánhangzóknál (pl a,á,e,é, stb) rezeg, vagyis ha levegő akar kimenni rajta, akkor rosszul csinálod. Meg kell tanulni nem orrhangon énekelni.

-Elég cigányos a tájszólásod. Ez csak akkor baj, ha nem cigányzenét akarsz énekelni. Ezt is meg kell tanulni.


pozitív:

-Az utolsó 1 évben te vagy az első, aki nem énekel iszonyatosan p*csa hamisan, félreértés ne essék, hamisnak hamis néhol, de egy karaoke-s átlaghoz képest kimagasló.

-nagyon szépen kicsinosítottad magad a videókhoz, még szájfényt is használtál :)

-Mikrofonszeerű mikrofonba énekelsz, és jó távolságban tartod.

-Van önkritikád.


Elsőre kb ennyi.

2012. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.Nagyon köszönöm,tényleg jól esett az őszinteséged,le a kalappal tényleg orr hangom van.Régebben még ennél is brutálisabb volt,engem is nagyon idegesit,de eddig még nem tudtam kijavitani nem tudom hogy kell,esetleg valami tanács?Nem vagyok amúgy cigány nem tudom honnan jön ez nekem,hallom hogy fura,de nem vettem észre hogy cigányos lennék mármit kiejtés tájszólás,de mivel te kivül álló vagy jobban hallod és nem vagy elfogult.

Köszönöm a dicséretet is jól esett,nagyon sokat kéne még gyakorolnom hogy jobb legyen.Ha már videót teszek fel még sem nézhetek úgy ki mint egy szakadt,de tudom hogy nem vagyok egy szépség de sminkkel,azért jobb.

2012. júl. 11. 12:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!