Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy olcsó strat copy-ba...

Egy olcsó strat copy-ba szeretnék venni EMG SAV single coil hangszedőket. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Mivel nincs igazán pénzem 1 normális gitárra kb 100.000ert v az felett,ezért arra gondoltam h veszek 1 EMG SAV hangszedőt kb 30.000ert es beszerelem az utolsó helyére(bridge).Hallottam a neten h squierekben elég jól szól.Szerintetek nálam is jól szólna ha a többi hangszedőt nem cserélném ki?Nehéz lenne a bekötése?Találtam pár videót youtubon,és elég egyszerűnek tűnik.Megtörténhet az h vmit rosszul kötök be és anyagi kár történik?
2012. júl. 9. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Squier Affinity szériád van, kár lecserélni a pickupot, nagyon jól szól gyárilag is. Csak akkor cseréld le a pickupot, ha van egy kimondott hangzás, amit keresel. Amúgy ha ez a hangzás torzított, akkor azt ajánlom, hogy humbuckerre cserélj. Ez single coil, szóval ugyanúgy zajos lesz torzítva. Ha nem akarsz 2500 ft-ért új műanyag fedlapot venni, akkor vegyél "single buckert", az 2 tekercses single helyen. Én a Fender stratomon cseréltem le, és pont azt hozza, amire én vágytam, kicsit vékony, nagyon artikulált torzított hang, ami kiváló grunge meg punk zenékre. Én ilyet vettem: [link] . Szóval mindent összevetve én nem cserélném le a helyedben a pickupot single-ről single-re, hacsak nem tényleg van egy konkrét, jól meghatározott hangzás, amit keresel. Ha csak a csengés hiányzik, inkább vegyél havonta új húrkészletet, jobban megéri.
2012. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Igazából jó erős torzított hangra vágyok,de inkább sűrűbben veszek majd húrokat,esetleg veszek 1 digitech death metal torzítót
2012. júl. 11. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha jó erős torzított hangra vágysz, vagy hiányzik a "dzsi-dzsi"-ből a "d" betű, akkor mindenképp ajánlom a cserét humbuckerre.
2012. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!