Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnám leszedni vagy...

Honnan tudnám leszedni vagy csak meghallgatni ezt a zenét?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=vWdDfZxxe5w


Ez azért nem jó, mert nem a teljes zene.

Ha valakinek megvan, akkor töltse már fel valahová és adja meg a linket. :D

Köszi!



2012. júl. 10. 03:55
 1/4 anonim válasza:
2012. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a semmi!

most biztos azt gondolod, hogy hülye vagyok és nem találtam meg.

Akkor felvilágosítanálak, hogy te vagy a hülye, mert nem veszed észre, hogy a 2 előadó nem ugyan az.

Oliver Dragojevic előadásában kéne nekem ez a zene.

Tehát úgy ahogy a linkelt videóban van, de amit te linkeltél az még csak nem is hasonlít...

2012. júl. 10. 14:57
 3/4 anonim válasza:

Véletlenül botlottam ebbe a kérdésbe, én is szeretem a zenét. Nem az első válaszoló vagyok, de nem tudok nem személyeskedő lenni.

Gondolod, hogy az ilyen stílusú válaszod után bárki szívesen segít? Nem nézett senki hülyének.

"Kéne"

Kicsit nézzél magadba...

Mielőtt erre válaszolsz is...

Bár lehet, hogy rossz napod volt, és nem is ilyen vagy:)

2012. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem véletlenül botlottam bele, a hírlevélben volt a link. A kérdésre a választ én sem tudom, de jó lenne, ha valaki tudná a választ, mert én is szeretném letölteni (mindenesetre azért addig is letöltöttem a nem teljes változatot).
2012. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!