Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a menő zene 7. -8. osztályban?

Mi a menő zene 7. -8. osztályban?

Figyelt kérdés
gimibe megyek és nem szeretnék beégni a zenéimmel írnátok menő egyötteseket vagy énekeseket ? S.o.S.

2012. júl. 10. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire alakult már ki a zenei ízlésed, de szerintem ne hagyd, hogy az alakítsa ki, hogy mit hallgatnak a többiek.

Nem tudom, mennyivel lennék népszerűbb, ha én is flo Ridát meg Pitbullt hallgatnék, és az egekig magasztalnám Minaj nénit, esetleg, hogy mennyit lépnék felfelé a népszerűségi ranglistán egy One directionös táskával... de nem is érdekel.

Én is így mentem el 7.-ben gimibe, hogy nem hallgattam semmit szinte, csak amit mindenki más is, hogy tudjak velük miről beszélni. De mostanra (most megyek kilencedikbe) szerintem van egyfélefajta zenei ízlésem, és baromi büszke vagyok rá. Talán ezt szeretem magamban a legjobban :) Sokaknak nem tetszik, legtöbben nem is ismerik a bandákat, amiket hallgatok, de amikor találok valakit, akivel egyezek ebből a szempontból, az fantörpikus. :D Mivel inkább rockot hallgatok, alternatív rockot, metált, ilyeneket, sokan képzelnek el egy fültégeszes tetkós acélbetétesbakancsos embörkének a jövőben. Egyszer még le is rajzoltak. Azt megköszöntem, eltettem a rajzot, és még vicces is lett. :D


Összefoglalva, a tanácsom az, hogy hallgass meg sokféle zenét, és amelyik tetszik, azon az úton indulj el, keress magadhoz illő embereket, akik szeretnek és megértenek, ne kaparj mindenképpen azért, hogy te legyél a társaság középpontja, és közben ne érezd jól magad a bőrödben. :)

De ahogy gondolod. :D

Mondjuk, abban sajnos igazad van, hogy jobban befogadják azt, aki nem próbál más lenni. Ez szomorú.

14/L

2012. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Második: pont a 3 kedvencem soroltad fel :D


A kérdésre válaszolva a dubstep az ami a csapból is folyik, de én azt mondom, hogy maradj csak annál ami NEKED tetszik.

2012. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes osztálytársam LMFAO-t , FloRida-t , Skrillex-et , Lady Gaga-t , David Guetta-t , Katy Perry-t és ilyesmiket hallgat.Csak én nem.Próbáltak már rávenni sokszor , hogy a 80-as évek rock és metál zenéi helyet ezeket a zenéket ( mondjuk pl. Lady Gaga-t nem mondanám annak és nekem a Skrillex sem az de kinek mi a jó ) hallgassam.Persze mindezt kevés sikerrel.Hallgasd azt amit te szeretnél és ne legyél divatmajom hogyha nem azok a zenék jönnek be mint a többieknek.De szerintem úgyis lesz valaki aki olyan zenét hallgat mint te ,de ha nem akkor is hallgasd ami jólesik hiszen ez a te ízlésed , ezt a stílus kedveled.Így is el fognak fogadni és nem leszel emiatt kiközösítve.
2012. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mert szakmunkást célravezetőbbnek érzem
2012. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!