Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2pac cripses vagy bloodsos volt?

2pac cripses vagy bloodsos volt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
egyik sem, a a kiadóját a death row-ot védte a bloods,azért hordott néha piros szinű ruhákat, de ő sosem tartozott egyik banda csapathoz sem
2012. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A volt testőre nyilatkozott erről. Rövidre fogva annyit mondott, hogy le se szarta a bandákat, ha lehetett volna egy színnel jellemezni, akkor a zöld lett volna - a pénz színe.


De mivel Suge Knight a bloods tagja volt ezért Pac közelebb állt hozzájuk.

2012. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindegy is. 2pac 4ever!
2012. júl. 11. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
a legjobb nigga volt imádom
2012. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem teljesen igaz amit irtok!Rokonom Kaliforniában él vagy 20 éve!Megkérdeztem tőlle ezt az egèszet!Szó szerint mondom amit kérdeztem.

Én:Szevasz van egy kérdés egy oldalon hogy 2Pac Bloods Vagy Crip-s tag volt-e?Mert ügye 2Pac New Yorkban született az pedig az East Cost ha jol tudom!?

Ő:Hát figyelj én úgy tudom Pac soha nem volt ilyen hogy is mondjam tehát eggyik bandához sem kötődött de a legtöbb barátja a Blood-s tagja volt és Pac mindig piros bandalát hordott így a Bloods-hoz tartozott de soha nem képviselte eggyiket sem!Talán a Bloods-ot azért mert mindig azokat védte akik kevesebben voltak így a Blood-s mellé állt!

Én:Értem és azt valojában nem tudod hogy egy New Yorkit hogy fogadtak be a West Side-hoz mert a legnagyobb ellentét?

Ő:Hát figyelj ez olyan hogy 2Pac a West Side-ot részesítette mindig is és ki akarta törölni a két fél közötti harcot pont azért mert ő mind a 2-őt képviselte!

Én:És akkor ő akkor nem volt semelyik banda tagja most így összesítve!?

Ő:Hát figyelj ezt egy Crips vagy egy Blood-ostól kell megkérdezni aki bandatag!De nem hinném hogy ők pont ezzel foglalkoznak majd!

Én:És még ott van azért a nyom amit 2Pac hagyott Kaliforniában?

Ő:Igen igen tehát minden utca sarkon fel van irva graffitivel ez a szöveg: THE WEST SIDE KING 2Pac LIVE IN THE COMPTON FOREVER.

ami azt jelenti hogy a West Side királya örökké Comptonba fog élni! Tulajdonképpen Pac itt olyan mint egy bálvány minden utca sarkon egy graffiti :Forever 2Pac,I Love Pac,De azért vannak olyan graffitik amiket a bandák irnak hogy :Whatz The Problem Muthafucka MCBloodsWc az az valamelyik ember a bloodsbol

Tehát szerintem eggyik bandát se képviselte de akkor inkább a Blood-ot mert mindig piros bandala volt rajta

2013. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!