Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Pitbull egyike a...

Szerintetek Pitbull egyike a világ legjobb rappereinek?

Figyelt kérdés
Pitbull ott van szerintetek a legjobbak között? És ki a legjobb?

2012. júl. 13. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Én szerintem igen, mivel sikeres, és mindenki vele akar dalt készíteni.
2012. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A mijeinek? :D:D::D

Pitbull nem rapper, maximum MC, de annak sem mondanám. Annyira rapper ő, mint amennyire a Soho Partyban meg a Carpe Diemben a "rappelő" csávók azok voltak.

2012. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Wikipédia szerint rapper.
2012. júl. 13. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Na, jó, megnéztem, régen tényleg rapper volt, most viszont csak egy majom. A világ legjobbja természetesen vallási kérdés, de mindenki 2pac-et szokta mondani, mert ő elég jó volt, és meg is halt, ami sokat dob a dolgon.
2012. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy jól nyomja. Jól megy neki, híres, mindenki keresi közös dal miatt, és a youtube-on is hatalmas nézettsége van.
2012. júl. 14. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem is tudom, hogy tudnám megfogalmazni. Pitbull fel van kapva, de egyáltalán nincs a legjobbak között (szerintem) Nem is nevezném igazi rappernek, inkább valami elpoposodott hip-hopnak.


Ha engem kérdezel a legjobb Dr. Dre. Ott volt már a rap kibontakozásánál, az N.W.A. nevű csapatban. Az ő nevéhez kapcsolódik a G-funk és még nagy slágerei is vannak (I need a Doctor, Still D.R.E., Forgot about Dre...) Ha pedig mindez nem lenne elég, akkor olyan előadókat fedezett fel, mint The Game, Snoop Dogg, 50 cent, Eminem.


Ez az én véleményem, de a statisztikák azok Eminem javára szólnak a "szerény" 60 millió facebook like-olóval és az 1 milliárdos youtube nézettséggel.

2012. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Okés,tegyük fel,hogy pitbull rapper.

Akkor is Tupac /Dre/Snoopy/Ja Rule/Eazy-E.... "kicsit" jobbak voltak,nem?

2012. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pitbull és flo rida nem rapper hiába írja azt a wiki.ők csak beállnak sztárok mellé vagy maguk mellé vesznek sztárokat h jobban fogyjon az albumuk vagy egy sztárocskával híresebbek a dalaik. ennyi kb az ő zenéjük.mondjuk még flo nem mindig dolgozik együtt annyival mint pitbull de az ő zenéje inkább hip house vagyis sztem nem igazi rap amit ők csinálnak.a legjobb pedig 2pac, 50 cent, eminem, dr dre, busta rhymes, diddy, t.i., dmx, és aki most futott be mgk ők nem reklámozzák annyira a zenéjüket mint pitbull és flo és ráadás 2pac és asszem még t.i. az élet problémáiról,érzelmekről rappel (2pac múltidőben :D) de a többi csak összedob egy vagány szöveget amiben általában a téma a csajok,prostik,dugás,alkohol,erőszak,bulik és ezt mind a pénzért
2012. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ODB-t senki sem írtaaa? :O Sztem magasan az egyik legzseniálisabb rapper volt a világon... Nagyon sok európai rapper kenterbe veri, de sztem az amerikai pop piacon is van egy pár magukat eladó rapper, akik megeszik reggelire Pitbull-t...
2015. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!