Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találhatok profi zenészeket?

Hol találhatok profi zenészeket?

Figyelt kérdés
Régóta zenész akarok lenni, de ki akarom kérni egy profi véleményét egy zenémről, hogy egyáltalán van-e értelme csinálnom a dolgot, most van egy lassúbb gothic rock számom, és most készítek egy jóval pörgősebbet (sajnos nincs sok, mert elég nehezen ugranak be ötletek), eddig csak pár barátomnak mutogattam meg, de mivel ők keveset értenek hozzá, rávágják, hogy "jó", és ezzel le vagyok tudva... Szóval a kérdés adott: Tudtok valakit, aki ért a zenéhez (mondjuk valami hivatásos zenész), és kikérhetném a véleményét (akár neten keresztül, akár élőben)? Egyébként rokonom szerint magával ragadó, elgondolkodtató zenéket csinálok, de ezzel csak ő van így (bár nem sok mindenkitől tudom megkérdezni, mert mindig van valami kifogás, miért nem bírják meghallgatni)
2012. júl. 14. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről hangmérnök/zeneszerző vagyok, én el tudom dönteni, hogy mennyire hallgathatóak a számaid, és van egy haverom, aki hangtechnikus és metálb*zi, nagyon ért a gitárhangzáshoz, szóval ha elküldöd nekem, kaphatsz egy profi és egy félprofi véleményt egy piszokkal. Privát üzenetben várom a soundcloudra feltöltött számok linkjeit. Ja, és lelkiekben készülj fel a lefikázásra is, mert anélkül nincs kritika :D
2012. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!