Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Disco kedvelők illetve Dj-k...

Disco kedvelők illetve Dj-k figyelem! Mi lehet ez a szám?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy buliban hallottam egy mixben. Egy olyan disco szám amiben hegedű szóló van. Illetve hegedű. :D Nem tudok semmi mást elmondani róla esetleg még dúdolni tudnám. De nyilván mostani zene lehet. (én nem hallgatok discot így nem tudom mi lehet ez) Találgatások is jöhetnek!

2012. júl. 17. 11:41
 1/2 anonim válasza:
Fluxx & Lola - Romance.Az alap zene ez lenne,de több változata van különböző mix formában.Remélem tudtam segíteni.
2012. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xGELREDOMEx válasza:
Igen, ez engem is érdekelne. Tuti egyre gondolunk. 1998-tól volt ez minden discoban hallható kb 2004-ig. ha a dallamát le tudnám ide szolmizálni, megtenném. Megszokott Duc duc ütem és erre megy rá a hegedű szóló. ha jól emlékszem valami Chemical Brothers lehet az előadó de már végig nyálaztam nagyon sok zenét és nem találtam meg.
2015. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!