Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Korg Ax3g...

Mit gondoltok a Korg Ax3g multieffektről?

Figyelt kérdés

Elsőnek is az én véleményem 4 nap után:

Hát egy kicsit kellemeset csalódtam mert ha szólót játszok arra nem lehet panasz mert gyönyörű viszont már a riff-ek meg hasonló na azok nagyon magasak vagy mélyen meg nem tudom! vagy én nem tudom beállítani hogy milyen legyen a hangzás inkább én ilyen Avenged Sevenfold-ast akarok néztem egy patch-ot is de hát az nem hasonlított! vagy ehhez vegyek még valamit? hát az biztos hogy fogok venni de nem most!

Előre is köszi a véleményt meg a választ!



2012. júl. 19. 10:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Na meg a Palm muting az is nagyon hülyén szól...
2012. júl. 19. 10:18
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Ne pusztíts már könyörgöm.
2012. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezektől az olcsó multiktól nem fogja senki hanyatt vágni magát. Ez nem oltogatás, nekem is hasonló van (Digitech rp90). Van ezekben annyi effekt, hogy 4 nap édes kevés kiismerni. Több száz variációt ki lehet hozni belőlük. Szerintem próbálkozz.

Ja és azért a hangzás nem csak az effektektől függ... Gitár, erősítő...

Az én vélem az, hogy ehhez nem kell semmi. Szerintem két út van, egyik a multi féle, a másik a kis pedálok. Ez a multi tökéletes otthonra. Aztán ha elkap a gépszíj, majd elkezded venni a kis pedálokat. Én is így jártam. :-)

2012. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

88 - de pusztítok mert már nagyon zavart!

2012. júl. 19. 11:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak jó multieffektek, 50-60 ezer forinttól, de ezek a műanyag kis kacatok tényleg nem sokat érnek. Jobban jártál volna egy 10 ezer forintos minőségi hangkártyával és mondjuk egy Guitar Riggel, az jól tud szólni megfelelő hardverrel... igaz, pedálod nem lett volna. Egyébként valóban elég felismerhető lettél ebben a kérdéscsoportban, biztos vagyok benne hogy láttam már 1-2 kérdésed. :D Ne pörögj ennyit a témán, hanem tekergesd azokat a gombokat, tapasztald ki a beállításokat és fogadd el, hogy a játékot ÉS a gitártónusod _minimum_ fele a kezedben rejlik, azt meg legalább 1-2 év előhozni, feltéve hogy minőségi zenét játszol 'ésatöbbi...
2012. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát értem én 1-2 év addig még tuti szerzek hozzá sok mindent csak hát na hirtelen megzavart engem ez a fura hangzás meg hasonló meg hogy még új meg még sok mindent nem tudok ezt is tudom meg lehet többet is kihozni ebből a korg-ból:) nem csak avenged sevenfoldot akarok :)inkább linkin park felé hajtok csak az avengedbe jó sok a gitár:)
2012. júl. 19. 15:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kis multieffekt kezdésre. De többre nem. Én használtan vettem nagyon jó áron :) Úgyhogy nem dobtam ki érte egy halom pénzt..
2012. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Milyen fajtát vettél? :D
2012. júl. 21. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Korg AX3G-t [link] :D Amúgy ha lett volna eszem nem költök rá egy forintot sem, eltehettem volna a pénzt, és vehettem volna line 6 spider iv 15 erősítőt, na az rendesen szól! :D
2012. aug. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem toltad még olyan cuccon, ami rendesen szól...
2012. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!