Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Whiskey in the jar? Eredeti...

Whiskey in the jar? Eredeti (Dubliners), Thin, Lizzy, Metallica?

Figyelt kérdés
Sokan ajánlották nekem, hogy hallgassam meg, mert ez egy nagyon jó dal, népszerű meg minden. Nos, azt hiszem megőrültem, mert nekem egyáltalán nem tetszett. Még a Metallica-féle előadás sem, pedig őket imádom. A Garage albumuk csak írottan volt meg így nem tudtam, hogy ez az a szám. Mindig továbbléptettem:) Tehát, tényleg ez egy nagyon jó szám?
2012. júl. 20. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de nekem mindegyik előadásmódban tetszett. Ha neked nem, ne hajtsd a fejed a hurokba, nem ez a stílusod (vagy épp ez az egy nem jött be). Megesik, sose szégyelld. Én pl. a Maiden Trooper-jét nem kedvelem annyira, holott imádom az együttest, imádom a számaikat, imádom a Piece of Mind albumot és tudom, hogy ez az egyik legnépszerűbb, legjobb számuk.
2012. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én imádom a Maident, de a Troopertől én is agyf@szt kapok :)
2012. júl. 20. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valami ír népdal szerűség lesz, vagy passz. Nekem nincs vele különösen bajom, de itt van egy kicsit más szöveggel (magyarul) hátha így bejön :D

http://www.youtube.com/watch?v=ZhiDhTmTAPQ

2012. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!