Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alter, reggae zenét kedvelő...

Alter, reggae zenét kedvelő emberekkel hol tudnék megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok barátom van, de zenei téren (és kedvelt szórakozási formák tekintetében) nagyon különbözünk, így senkivel nem tudok koncertekre, fesztiválokra menni. Lány vagyok, így egyedül nem szeretnék menni koncertekre, hogy majd ott szerezzek új haverokat.

Nincsenek itt olyanok, akik szívesen ismerkednének velem? Vidéki vagyok (Nógrád megye)


2012. júl. 20. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Chat.hu-nak vannak különböző zenei műfaj szobái, ott biztos találsz jó arcokat!
2012. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a baj, h chathun nem nagyon találsz olyan embereket, akiknek van ilyen társaságuk v baráti körük pedig ahogy látom te is olyasmit keresel :) nem gáz amúgy egyedül elmenni szerintem, kicsit iszol, és simán letudsz spanolni ott is
2012. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na igen :/ az is a problémám, hogy felénk nem nagyon vannak olyan koncertek, amikre szívesen mennék, csak úgy egyedül meg, ha nem tudom, hogy biztosan lesz-e valaki, akikhez társulhatnék, nem nagyon akarok felmenni pestre... ez van. minden új helyen érzékem van ahhoz, hogy olyanokkal kezdjek barátkozni, akikkel teljesen különbözőek vagyunk ilyen téren :D amúgy 21 vagyok, ha valaki erre tévedne :D
2012. júl. 22. 21:07
 4/4 anonim válasza:

Itt :)

A kedvencem a reggae és az alternatív rock

... bár ha jobban belegondolok szinte mindent meghallgatok a house, a dubstepen, a pop-on és a technón kívül :)

Én pesti vagyok, de bárkivel szívesen levelezek :D

Sok koncerten voltam már, fesztiválon még nem

Ha szeretnél, nekem írhatsz :)

2012. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!